تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین تیگو5باتری مناسب ماشین دوو سیلوباتری مناسب ماشین کیا سراتو

شما می توانید تنها با یک تماس باطری مورد نظر خود را در کمتر از یک ساعت در محل تحویل بگیرید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

هدیه ما به شما عزیزان تست رایگان دینام و برق دزدی ماشین شما توسط کارشناسان فنی در محل می باشد


بهترین و محبوبترین رنگ ماشین

۱- سفید: محبوب ترین رنگ اتومبیل در میان مشتریان خودرو سفید است. ۲۳ درصد از اتومبیل ها در آمریکا و ۲۴ درصد دیگر در سراسر جهان سفید هستند. رنگ سفید حسی از لوکس بودن و کیفیت بالا را به مشتری القا می کند.

۲- مشکی: ۱۹ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۲۱ درصد در دیگر نقاط جهان مشکی هستند. این رنگ هم مانند سفید به اتومبیل جلوه ای لوکس می بخشد و البته قابلیت ترکیب شدن با مقدار کم دیگر رنگ ها و حتی پودر طلا را نیز دارا می باشد.

۳- نقره ای :۱۶ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۱۸ درصد در دیگر نقاط جهان نقره ای هستند. تا قبل از سال ۲۰۱۱ ، نقره ای رنگ غالب برای انواع اتومبیل ها به حساب می آمد اما چند سالی است که سفید رتبه اول را تصاحب کرده و نقره ای در سال ۲۰۱۳ رتبه دوم را هم از دست داده و به جایگاه سقوط کرده است.

۴- خاکستری :‌۱۵ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۱۴ درصد در دیگر نقاط جهان خاکستری هستند . خاکستری متالیک بهترین گزینه برای اتومبیل های سنگین و شاسی بلند محسوب می شود.

۵- قرمز :۱۰ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۸ درصد در دیگر نقاط جهان قرمز هستند . رنگ قرمز حسی از سرعت و چابکی را به راننده القا می کند.

۶- آبی :رنگ های آبی و قرمز رقابت فشرده ای با یکدیگر دارند. ۷ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۶ درصد در دیگر نقاط جهان آبی هستند. آبی در میان مشتریان اروپایی محبوبیت بیشتری دارد.

۷- قهوه ای / بژ: رنگ بژ بسیار خاص و کمیاب است. ۵ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۶ درصد در دیگر نقاط جهان قهوه ای یا بژ هستند.

۸- زرد / طلایی: در میان رنگ های روشن ، طلایی و یا زرد جلوه ای ویژه همراه با حسی از اشرافی گری در چشم مشتری دارد. ۲ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۱ درصد در دیگر نقاط جهان طلایی هستند.

۹- سبز: این رنگ اطمینان بخش است و حسی از آرامش را به بیننده القا می کند. ۲ درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۱ درصد در دیگر نقاط جهان سبز هستند.

۱۰- دیگر رنگ ها :نوبت به رنگ های خاص و سفارشی رسید. رنگ هایی مانند صورتی ، نارنجی ، بنفش و ... نیز مشتریان خود را دارند. یک درصد از اتومبیل ها در آمریکای شمالی و ۲ درصد در دیگر نقاط جهان دارای رنگ های متفرقه هستند.


ارسال به تمامی مناطق شهر تهران به صورت رایگان می باشد.

پرداخت در محل توسط دستگاه کارتخوان بیسیم

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.