تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین ساینا   باتری مناسب ماشین پژو206   باتری فابریک مناسب ماشین سمند

باطری گلوبال(برنا)، نمایندگی رسمی فروش باتری گلوبال برنا

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

امداد باتری به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود


توضیحاتی در مورد باطری گلوبال برنا:

شرکت برنا باتری یکی از بهترین تولید کننده های باتری در سراسر کشور توانسته است چه در سفارش خودروسازان و چه در بازار جایگاه مناسبی پیدا کرده و سهمی بزرگ از بازار فروش باتری را در کشور به خود اختصاص دهد.

نام باتری: گلوبال (برنا)

Global

GLOBAL SMF GENERAL

برند های تولیدی برخی شرکت های ایرانی عبارتند از:

اوربیتال, بارکاس، ولف، برنا، واریان، البرز، گلوبال

نام شرکت: برنا باتری

borna


وایر شمع با عایق در مرکز آن

این نوع وایر شمع که در خودروهای امروزی مورد استفاده قرار میگیرد نیز، دو نوع میباشد. در هنگام عبور جریان برق از یک سیم فلزی، بیشتر حرکت الکترونها از سطح فلز صورت میگیرد و قسمت کمی از جریان برق از هسته سیم عبور میکند.بر همین اساس وایر شمع های جدید را به گونه ای می سازند که هسته آنها را از مواد عایق پر کرده و اطراف این هسته عایق از مواد رسانا مانند سیلیکون می پوشانند.

در بعضی از وایر شمع ها به دور لایه رسانا، یک سیم فلزی پیچیده میشود که در اینصورت عبور جریان بهبود یافته و امواج الکترومغناطیسی کمتری در وایر شمع بوجود می آید و از تداخل با امواج سیستم های الکترونیکی خودرو جلوگیری میکند. قسمت خارجی لایه رسانا و سیم فلزی پیچیده شده روی لایه رسانا توسط لایه عایق پوشانیده شده و جهت بالا بردن استحکام وایر به دور لایه عایق از یک پوشش ابریشمی یافته شده استفاده میگردد. روی این لفاف ابریشمی نیز پوشش اصلی وایر شمع از جنس P.V.C قرار گرفته است.

باتری مناسب ماشین پارس تندر


موتور بیش از حد روغن مصرف میکند

ممکن است نشتی روغن از:

1. کاسه نمد عقب میل لنگ

2. واشر زیر سینی جلوی میل لنگ

3. واشر در پوش سوپاپ ها

4. واشر فیلتر روغن

5. واشر پمپ بنزین

6. کاسه نمد گلویی دلکو

7 .واشر کارتر

8. پیچ تخلیه روغن باشد ان ها را شناسایی و در صورت لزوم عوض نمایید.

فرسودگی زیاد در رینگها با سیلندر باعث سوختن روغن به وسیله موتور شده که علامت ان خارج شدن دود سیاه و غلیظ از اگزوز است.در صورتی که رینگ های جدیدی روی پیستون میخواهید نصب کنید مستلزم ان است که مقدار تراش سیلندر باید مشخص باشد.

در صورت خراب شدن راهنمای سوپاپ انها را تعمیر و پس از ان باید حلقه ی لاستیکی که روی ساق سوپاپ است تعویض شود.

در صورت کثیف شدن جدار پیستون و شیارهای رینگ ها که در نتیجه رینگها عمل خود را به خوبی انجام ندهند انها را باید تعویض کرد.

روغن خیلی رقیق به کار برده شود.

 باتری مناسب ماشین سمند


ارسال رایگان و تست دینام و برق دزدی ماشین به صورت رایگان باتری گلوبال محصول جدید برنا باتری در شهر تهران


شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

باتری اتمی گلوبال محصول جدید شرکت برنا باتریبه سفارش شرکت اطلس توسعه زرین

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.