تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین پژو 206باتری مناسب ماشین راناباتری مناسب ماشین سمند lx

فروش باطری تاکسی سمند

خرید، ارسال و نصب رایگان در امداد باتری جهت باتری فابریک با امداد باتری تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22


 نوع خودرو: باتری ماشین سمند

باتری مناسب ماشین تاکسی سمند

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ ولت(V)

باطری و آمپر مورد نیاز خودرو سمند تاکسی : 66 الی 74 آمپر

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد

نكته: مهمترین نکته که در طول عمر باتری ماشین نقش پر رنگ تری دارد سالم بودن دینام و عدم برق دزدی هنگام خاموش بودن ماشین است.

همکاران ما این نکات را در حین نصب باتری جدید برای شما عزیزان به صورت کاملاَ رایگان بررسی می نمایند.

یک نکته اساسی که مالکین خودرو های عمومی و تاکسی سمند باید دقت کنند این است که هرچه امپر باطری بالاتر باشه تاثیر بیشتری بر راندمان خودرو نمی گزارد و پیشنهاد امداد باتری به این عزیزا استفاده از باتری ۶۶ آمپر استْ به دلیل اینکه قالب ۶۶ و ۷۴ با هم برابرند ولی سرب ۷۴ بیشتر و اسید آن کمتر در مقابل ۶۶ آمپر سرب کمتری نسبت به ۷۴ دارد و اسید آب بیشتر است به اسید بیشتر برای خودرو های عمومی به علت استارت زدن بیشتر و استفاده مداوم و گرمای زیاد خودرو دوام بیشتر دارند. 


بوی بنزین و پمپ بنزین در خودرو:

زمانی که ماشین را داخل یک محوطه سر بسته مثل پارکینگ پارک میکنید{یا زمانی که هوا گرم باشد} این بو به مشام میرسد.

دلیل ان وجود بنزین خام هست. که در ماشین های کاربراتوری و قدیمی چون مقداری بنزین در حوضچه کاربراتور باقی میماند این بو در فضا پخش میشود.

ولی در ماشین های جدید وانژکتوری به دلیل وجود سیستم های تبخیر کننده مانع از انتشار چنین بویی میشوند.

اما گر این بو به مشام رسید ناشی از خرابی در خطوط انتقال بنزین مي باشد یا دریچه تهویه باک بنزین.


 فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

Tags: باتری پوما برای تاکسی سمند باتری سوزوکی برای تاکسی سمند باتری صبا برای تاکسی سمند باتری اوربیتال برای تاکسی سمند تعویض باتری تاکسی سمند باتری آمپر مناسب تاکسی سمند بهترین باطری تاکسی سمند قیمت باطری تاکسی سمند خراب شدن باتری ماشین تاکسی سمند باتری استاندارد تاکسی سمند امداد باطری برای تاکسی سمند علت خراب بودن دینام تاکسی سمند باطری تاریخ جدید ماشین تاکسی سمند باتری دلکور برای تاکسی سمند علت استارت نزدن تاکسی سمند

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.