تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین پژو 206باتری مناسب ماشین راناباتری مناسب ماشین سمند lx

نمایندگی رسمی فروش باتری اتمی ماشین پیکان - باطری فابریک وانت - روآ

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت، تاریخ تولید باتری تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

 


 نوع خودرو: باتری ماشین پیکان - وانت پیکان - روآ

باتری مناسب ماشین پراید

باتری مناسب ماشین روآ

          باتری مناسب ماشین پیکان

باتری مناسب ماشین پیکان

                     باتری مناسب ماشین وانت پیکان

باتری مناسب ماشین وانت پیکان

 

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ ولت (V)

آمپرساعت: ۶۰ الی ۸۰ آمپر

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد


تست برق دزدی ماشین پیکان - باتری روآ

یکی از بهترین راه کارها بعد از تعویض باتری ماشین برای افزایش طول عمر باتری تست برق دزدی آن می باشد و اینکه آیا ماشین در حالت خاموش هم دارای مصرف برق می باشد یا خیر؟؟؟؟

روشن ماندن چراغ سقفی ماشین- باز ماندن یکی از درب های ماشین- باز ماندن درب صندوق عقب و موارد شبیه آن موجب استفاده از برق ذخیره شده باتری در خودرو می گردد که حتی ممکن است کمتر از 3 الی 4 ساعت باعث دشارژ شدن باتری گردد.

تست دینام و باتری در ماشین پیکان وانت - باتری روآ

تست باتری در ماشین پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآبه این صورت می باشد که وقتی باتری نو جایگزین باتری فرسوده نصب می گردد ماشین بدون هیچ تعللی روشن شده و استارت می خورد.

علاوه بر این امکان تست باتری با دستگاه تستر باتری ماشین نیز امکان پذیر می باشد.

در صورت تست دینام، دینام خودرو باید بین 13 تا 15 درجه را نشان دهد و در غیر این صورت یا داشتن نوسان، شارژدینام دارای نوسان بوده و نیاز به تعمیر دارد.

ارسال و تعویض باتری اتمی ماشین پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی را بر روی خودروی شما (اگر نیاز به تعویض باشد) به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی ماشین شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

علت استارت نزدن ماشین پیکان وانت - باتری روآ

این موارد از عوامل شایع در استارت نخوردن ماشین پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ می باشد:

1- در خودرو پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ بیشتر مواقع در صورتی که برق پشت آمپر نمی آید یا ماشین به صورت خیلی ضعیف استارت می خورد زمان تعویض باتری فرا رسیده است

2-درصورتی که مدت زمان زیادی از نصب باتری روی خودروی شما می گذرد یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودرو شما گذشته است 95 درصد احتمال خرابی باتری ماشین ریو می باشد

3- خرابی اتومات استارت ماشین پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ

4- پریدن یکی از فیوز داخلی خودرو پیکان - باتری روآ

5- خرابی استارت خودرو پیکان وانت  - باتری روآ

انواع باتری ایرانی و کره ای مناسب جهت نصب بر روی خودرو پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ

باتری فابریک ماشین پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ که توسط شرکت سازنده طراحی و نصب گردیده است باتری 12 ولت و 60 آمپر می باشد

بهترین برند پیشنهادی به دارندگان خودرو پیکان وانت - باطری پیکان - باتری روآ محصولات شرکت دلکور کره جنوبی می باشد که دارای حدودأ 20 برند مختلف بوده که همگی این برندها دارای طول عمر و متریال ساخت یکسان می باشد و تمامی این محصولات دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند....

در بین محصولات ایرانی نیز محصولات شرکت سپاهان و شرکت صبا باتری دارای قدمت و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر محصولات داخلی بوده و دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند.

باتری با تاریخ جدید و بروز جهت نصب بر روی خودرو پیکان وانت - باتری روآ

 امداد باتری ارائه دهنده بهترین باتری ایرانی و اتمی به همراه تاریخ جدید جهت نصب بر روی خودروی ریو صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود


بررسی باطری خودرو در فصل زمستان:

اگر باطری اتومبیل شما دو سال عمر کرده است به نزدیکترین محل خدمات خودرو بروید و بخواهید تمام سیستم شارژ اتومبیل تان را بررسی کنند. معمولا بعید است که باطری های کهنه در هوای سرد بتوانند اتومبیلتان را روشن کنند.

در واقع به محض اینکه دمای هوا به صفر برسد باطری کهنه ۶۰ ٪ قدرت خود را از دست می دهد. یکی از نشانه های بارز باطری ضعیف صدای ناله مانند و خر خر موتور است.

اگر چنین صدایی را شنیدید اتومبیل خود را به تعمیرگاه ببرید در ضمن ممکن است که مشکل باطری به خاطر فعل و انفعالات شیمیایی (خوردگی)‌ یا شل بودن بست ها و کابل ها باشد.

 


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.