تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین پاجروباتری مناسب ماشین جک S5باتری مناسب ماشین b50f

 نمایندگی رسمی فروش باتری ماشین بسترن B50

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

امداد باتری به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود


نوع خودرو: باتری ماشین بسترن B50

 باتری مناسب ماشین B50

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ولت(V)

آمپرساعت: 60 آمپر

نوع باتری: سیلد

نكته: مهمترین نکته که در طول عمر باتری ماشین نقش پر رنگ تری دارد سالم بودن دینام و عدم برق دزدی هنگام خاموش بودن ماشین است.

همکاران ما این نکات را در حین نصب باتری جدید برای شما عزیزان به صورت کاملاَ رایگان بررسی می نمایند.


پمپ بنزین مرکب: (Double Action Fuel Pump)

وسایل نقلیه ای که از سیستم خلاء استفاده می کنند مثلا در برف پاک کن های خلائی و شیشه شورها از پمپ بنزین مرکب استفاده می کنند. در این نوع پمپ بنزین دو دیافراگم وجود دارد که یکی برای پمپ سوخت و دیگری برای تولید خلاء استفاده می شود . در شکل 7 پمپ بنزین در پایین قرار داشته و مانند پمپ بنزین مکانیکی کار می کند. تنها تفاوت در این است که در این نوع پمپ حرکت شیطانک دیافراگم خلائی را هم حرکت میدهد.

قسمت خلائی دیافراگم به برف پاک کن و لوله خروجی آن به منیفولد گاز متصل است. در کورس مکش هوای قسمت برف پاک کن مکیده می شودو سوپاپ خروجی راه منیفولد گاز را می بندد.

در کورس فشارسوپاپی راه متصل به برف پاک کن را بسته و سوپاپ دیگر لوله پمپ خلائی به منیفولد را باز می کند.

اگر از برف پاک کن استفاده نشود ،مکش مانیفولد گاز ، دیافراگم پمپ خلائی را بالا نگه می دارد و بنابر این پمپ خلائی عمل نمی کند.

این نوع برف پاک کن ها را طوری می سازند که در موقع کافی بودن خلا مانیفولد ،خلا لازم برف پاک کن از منیفولد تامین میشود.

و وقتیکه خلا منیفولد پاسخگو نباشد پمپ خلائی برف پاک کن را به حرکت در می آورد.

 


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.