تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین تویوتا آریونباتری مناسب ماشین تویوتا کمریباتری مناسب ماشین تویوتا کرولا

 فروش باطری پریوس | نمایندگی رسمی فروش باتری ماشین تویوتا پریوس

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

 

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22


نوع خودرو: تویوتا پریوس

باتری ماشین پریوس

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ولت (V)

آمپرساعت: 45 آمپر

نوع باتری: سیلد

نكته: مهمترین نکته که در طول عمر باتری ماشین نقش پر رنگ تری دارد سالم بودن دینام و عدم برق دزدی هنگام خاموش بودن ماشین است.

همکاران ما این نکات را در حین نصب باتری جدید برای شما عزیزان به صورت کاملاَ رایگان بررسی می نمایند.


نکات آموزشی امداد باتری:

(روش تهیه الکترولیت) روش تهیه الکترولیت بدین صورت است که ابتدا آب مقطر را در ظرف پلاستیکی تمیز و نسبتاً بزرگی ریخته، سپس اسید سولفوریک به آرامی به آن اضافه گردد.

ریختن اسید سولفوریک داخل آب مقطر باید به صورت کاملا آرام باشد و توسط یک میله چوبی یا شیشه ای تمیز باید محلول را دائماً به هم زد تا از جوشیدن و متلاطم شدن و نهایتا پاشیدن محلول به اطراف جلوگیری شود.

 


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

 

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

Tags: باتری پوما برای پریوس باتری سوزوکی برای پریوس تعویض باتری پریوس باتری آمپر مناسب پریوس بهترین باطری پریوس قیمت باطری پریوس خراب شدن باتری ماشین پریوس باتری استاندارد پریوس امداد باطری برای پریوس علت خراب بودن دینام پریوس باطری تاریخ جدید ماشین پریوس باتری دلکور برای پریوس علت استارت نزدن پریوس

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.