تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین MG6باتری مناسب ماشین کیا ریوباتری مناسب ماشین جیلی امگرند

 نمایندگی رسمی فروش باتری ماشین جیلی EC7

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

امداد باتری به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود


نوع خودرو: باتری ماشین جیلی EC7

 باتری مناسب ماشین جیلی

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ ولت (V)

آمپرساعت: 60 آمپر

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد


امداد باتری برای عزیزانی که دارای ماشین جیلی شاسی بلند می باشند نصب باتری با آمپر 70 پیشنهاد می دهد.

باتری هگزا و دلکور 70


باتری فابریک ماشین جیلی EC7 ، ساخت کشور چین و دارای قدرت 60 آمپر ساعت

باتری فابریک جیل

باتری های بازار به هیچ عنوان چینی وجود ندارد و عمدتا ساخت کشور ایران و کره جنوبی می باشد‌

مگر باتری های فابریک خودروهای تولید چین

اوربیتال d23

باتری فابریک ایرانی مناسب ماشین جیلی EC7

دلکور 6068

باتری فابریک کره ای با همان ابعاد و آمپر مناسب ماشین جیلی EC7

مناسب کسانی که می خواهند باتری فابریک با همان مشخصات اولیه نصب کنند.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

تست برق دزدی ماشین جیلی امگراند

یکی از بهترین راه کارها بعد از تعویض باتری ماشین برای افزایش طول عمر باتری تست برق دزدی آن می باشد و اینکه آیا ماشین در حالت خاموش هم دارای مصرف برق می باشد یا خیر؟؟؟؟

روشن ماندن چراغ سقفی ماشین- باز ماندن یکی از درب های ماشین- باز ماندن درب صندوق عقب و موارد شبیه آن موجب استفاده از برق ذخیره شده باتری در خودرو در حالت خاموش ماشین می گردد که حتی ممکن است کمتر از 1 ساعت باعث دشارژ شدن باتری گردد.

تست دینام در ماشین جیلی امگراند

تست دینام در ماشین جیلی امگراند به این صورت می باشد که وقتی باتری نو جایگزین باتری فرسوده نصب می گردد ماشین بدون هیچ تعللی روشن شده و استارت می خورد.

در صورت تست، دینام خودرو باید بین 13 تا 15 درجه شارژ را نشان دهد و در غیر این صورت یا داشتن نوسان در نشان دادن عدد شارژ دینام دارای نوسان بوده و نیاز به نشان دادن دینام به تعمیرگاه مجاز می باشد.

ارسال و تعویض باتری اتمی ماشین جیلی امگراند

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی را بر روی خودروی شما (اگر نیاز به تعویض باشد) به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی ماشین شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

علت استارت نزدن ماشین جیلی امگراند

این موارد از عوامل شایع در استارت نخوردن ماشین جیلی امگراند می باشد:

1- در خودرو جیلی امگراند بیشتر مواقع در صورتی که برق پشت آمپر نمی آید یا ماشین به صورت خیلی ضعیف استارت می خورد زمان تعویض باتری فرا رسیده است

2-درصورتی که مدت زمان زیادی از نصب باتری روی خودروی شما می گذرد یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودرو شما گذشته است 95 درصد احتمال خرابی باتری ماشین جیلی امگراند می باشد

3- خرابی اتومات استارت ماشین جیلی امگراند

4- پریدن یکی از فیوز داخلی خودرو جیلی امگراند

5- خرابی استارت خودرو جیلی امگراند

انواع باتری ایرانی و کره ای مناسب جهت نصب بر روی خودرو جیلی امگراند

باتری اصلی ماشین جیلی امگراند 12 ولت و 60 آمپر اصطلاحا پایه بلند می باشد. در ماشین جیلی امگراند 60 آمپر پایه کوتاه نیز قابل نصب می باشد

بهترین برند پیشنهادی به دارندگان خودرو جیلی امگراند محصولات شرکت دلکور کره جنوبی می باشد که دارای 20 برند مختلف بوده و همگی محصولات دارای طول عمر و متریال ساخت یکسان می باشد و تمامی این محصولات دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند....

در بین محصولات ایرانی نیز محصولات شرکت سپاهان و شرکت صبا باتری دارای قدمت و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر محصولات داخلی بوده و دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند.

باتری با تاریخ جدید و بروز جهت نصب بر روی خودرو جیلی امگراند

 امداد باتری ارائه دهنده بهترین و بروز ترین باتری ایرانی و اتمی به همراه تاریخ جدید صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود

تجربیات امداد باتری برای شما عزیزان

در خودرو جیلی امگراند همانطور که ذکر گردید باتری مناسب 60 آمپر می باشد که از لحاظ ابعاد و اندازه کاملا داخل سینی باتری قرار گرفته و استاندارد خود را دارد. باتری های با آمپر بالاتر دارای قالب و اندازه بزرگتر و و یا طول بیشتر می باشد که هم به سختی داخل قاب قرار می گیرد (به گونه ای که به بقیه سیستم داخل موتور ماشین فشار وارد می کند) و هم داخل قاب سینی قرار نخواهد گرفت. پس بهترین کار این است که استاندارد خودرو را در هنگام تعویض باتری رعایت فرمائید.

ضمنا در خودرو جیلی به علت استفاده از باتری چینی به صورت فابریک در خودرو، طول عمر طبیعی باتری فابریک به نسبت دیگر خودروهای وارداتی کمتر بوده و زودتر از موعد خراب می گردد به همین علت شرکت امدادباتری به شما پیشنهاد می نماید در صورت نیاز به تعویض باتری، باتری کره ای و محصولات شرکت هیوندا و دلکور البته با تاریخ تولید جدید را پیشنهاد می نماید.


بوی روغن داغ در خودرو

 زمانی که موتور ماشین گرم شده باشد بیشتر به مشام می رسد. دلیل ان هم نشت روغن به داخل چند راهه یا منیفولد خروجی. اگر این نشتی از میل لنگ و واشر ان باشد باعث میشود که روغن به همه جا پاشیده بشود ومقداری از آن بر روی منیفولد بریزد و بسوزد. و مقداری از ان هم روی زمین بریزد. اگر نشتی از سوپاپ ها باشد یا قالپاق های سوپاپ باشد تمام روغن وارد اگزوز شده و بلافاصله بخار میشود.


بعضا باتری نصب شده بر روی اکثر خودروهای چینی از جمله جیلی از انواع باتری های چینی می باشد که از کیفیت بسیار پائینی برخوردار می باشد.

از مشتریان گرامی تقاضامند است که در صورت مشاهده کوچکترین ایراد در نوسان برق خودروی خود به تعویض هر چه سریعتر باتری چینی خود اقدام فرمائید.


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.