تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین ماتیزباتری مناسب ماشین دوو سیلوباتری مناسب ماشین سمند lx

فروش باطری سیلو | بهترین باتری ماشین دوو سی یلو

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22


 نام خودرو: باتری ماشین دوو سی یلو

 

 Cielo Daewoo

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ ولت(V)

آمپرساعت: ۶۰آمپر

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد

نكته: مهمترین نکته که در طول عمر باتری ماشین نقش پر رنگ تری دارد سالم بودن دینام و عدم برق دزدی هنگام خاموش بودن ماشین است.

همکاران ما این نکات را در حین نصب باتری جدید برای شما عزیزان به صورت کاملاَ رایگان بررسی می نمایند.


تست برق دزدی ماشین دوو سيلو

یکی از بهترین راه کارها بعد از تعویض باتری ماشین برای افزایش طول عمر باتری تست برق دزدی آن می باشد و اینکه آیا ماشین در حالت خاموش هم دارای مصرف برق می باشد یا خیر؟؟؟؟

روشن ماندن چراغ سقفی ماشین- باز ماندن یکی از درب های ماشین- باز ماندن درب صندوق عقب و موارد شبیه آن موجب استفاده از برق ذخیره شده باتری در خودرو می گردد که حتی ممکن است کمتر از 3 الی 4 ساعت باعث دشارژ شدن باتری گردد.

تست دینام و باتری در ماشین دوو سيلو

تست باتری در ماشین دوو سيلو به این صورت می باشد که وقتی باتری نو جایگزین باتری فرسوده نصب می گردد ماشین بدون هیچ تعللی روشن شده و استارت می خورد.

علاوه بر این امکان تست باتری با دستگاه تستر باتری ماشین نیز امکان پذیر می باشد.

در صورت تست دینام، دینام خودرو باید بین 13 تا 15 درجه را نشان دهد و در غیر این صورت یا داشتن نوسان، شارژدینام دارای نوسان بوده و نیاز به تعمیر دارد.

ارسال و تعویض باتری اتمی ماشین دوو سيلو

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی را بر روی خودروی شما (اگر نیاز به تعویض باشد) به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی ماشین شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

علت استارت نزدن ماشین دوو سيلو

این موارد از عوامل شایع در استارت نخوردن ماشین دوو سيلو می باشد:

1- در خودرو دوو سيلو بیشتر مواقع در صورتی که برق پشت آمپر نمی آید یا ماشین به صورت خیلی ضعیف استارت می خورد زمان تعویض باتری فرا رسیده است

2-درصورتی که مدت زمان زیادی از نصب باتری روی خودروی شما می گذرد یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودرو شما گذشته است 95 درصد احتمال خرابی باتری ماشین دوو سيلو می باشد

3- خرابی اتومات استارت ماشین دوو سيلو

4- پریدن یکی از فیوز داخلی خودرو دوو سيلو

5- خرابی استارت خودرو دوو سيلو

انواع باتری ایرانی و کره ای مناسب جهت نصب بر روی خودرو دوو سيلو

باتری فابریک ماشین دوو سيلو که توسط شرکت سازنده طراحی و نصب گردیده است باتری 12 ولت و 60 آمپر پایه کوتاه بوده، در ماشین دوو سيلو 62 آمپر و 66 آمپر پایه کوتاه نیز براحتی قابل نصب می باشد

بهترین برند پیشنهادی به دارندگان خودرو دوو سيلو محصولات شرکت دلکور کره جنوبی می باشد که دارای حدودأ 20 برند مختلف بوده که همگی این برندها دارای طول عمر و متریال ساخت یکسان می باشد و تمامی این محصولات دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند....

در بین محصولات ایرانی نیز محصولات شرکت سپاهان و شرکت صبا باتری دارای قدمت و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر محصولات داخلی بوده و دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند.

باتری با تاریخ جدید و بروز جهت نصب بر روی خودرو دوو سيلو

 امداد باتری ارائه دهنده بهترین باتری ایرانی و اتمی به همراه تاریخ جدید جهت نصب بر روی خودروی ریو صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود


برخی متعلقات موتور اتومبيل

۱- شمع موتور شمع موتور وسيله اي است متشک از دو الکترود و بدنه سراميکي که بر اثر ولتاژ زياد ايجاد شده و به وسيله کويل در زمان مناسب طراحي شده ايجاد جرقه مي نمايد و مخلوط متراکم شده سوخت را منفجر مي کند.

۲- سوپاپ موتور قطعه فلزي است قارچي شکل که در روي دريچه هاي ورودي و خروجي سرسيلندر قرار گرفته است و در زمانهاي کار موتور با باز و بسته شدن خود نقش متفاوتي را ايفا مي کند.

۳- سرسيلندر موتور سرسيلندر قطعه اي است که به عنوان درپوش در بالاي بدنه سيلندر بسته مي شود تا محفظه احتراق را به وجود اورد معمولا در روي سرسيلندر جاي شمع و جاي سوپاپ و غيره قرار دارد.

۴- راهنماي سوپاپ يا گيت موتور استوانه اي که سوپاپ در ان حرکت کرده , به علت داشتن لقي مجاز, حرکت سوپاپ را کنترل مي کند.


از ما بپرسید...

1-چه باطری مناسب خودرو تویوتا راو4 است؟

2- پیشنهاده امداد باطری چیست؟


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

Tags: باتری پوما برای سیلو باتری سوزوکی برای سیلو تعویض باتری سیلو باتری آمپر مناسب سیلو بهترین باطری سیلو قیمت باطری سیلو خراب شدن باتری ماشین سیلو باتری استاندارد سیلو امداد باطری برای سیلو علت خراب بودن دینام سیلو باطری تاریخ جدید ماشین سیلو باتری دلکور برای سیلو علت استارت نزدن سیلو

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.