تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین کولیوسباتری مناسب ماشین رنوباتری مناسب ماشین ساندرو

فروش باطری کولیوس | بهترین باتری ماشین رنو کولیوس

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22


نوع خودرو: باتری رنو کولیوس

 2333

ولتاژ: ۱۲ولت (V)

آمپرساعت: ۶۰آمپر ترمینال معکوس (L)

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد


 صفحات عایق:

جنس صفحات عایق از چوپ مخصوص، کائوچو، فایبر گلاس، پشم شیشه، لاستیک منفذ دار، سلولز صمغ و پلی وینیل کلراید (P.V.C) میباشد. ولی P.V.C رایج تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

این صفحات باید درر مقابل خوردگی اسید مقاوم بوده و منافذی جهت عبور الکترولیت داشته باشند وو همچنین مقاومت زیادی در مقابل عبور یون ها نداشته باشند.

البته باید توجه داشت که اگر الیاف های بسیار ریز سرب، درون منافذ صفحات عایق گیر کنند، باعث اتصال صفحات مثبت و منفی به یکدیگر شده و باتری خراب میشود.

 

فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند.

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

Tags: باتری پوما برای کولیوس باتری سوزوکی برای کولیوس تعویض باتری کولیوس باتری آمپر مناسب کولیوس بهترین باطری کولیوس قیمت باطری کولیوس خراب شدن باتری ماشین کولیوس باتری استاندارد کولیوس امداد باطری برای کولیوس علت خراب بودن دینام کولیوس باطری تاریخ جدید ماشین کولیوس باتری دلکور برای کولیوس علت استارت نزدن کولیوس

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.