تماس با امداد باتری ماشین

 باتری مناسب ماشین شورلت z06باتری مناسب ماشین شورلت کاماروباتری مناسب ماشین شورلت کروز

فروش باطری کامارو | نمایندگی رسمی فروش باتری ماشین کامارو

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22


 نوع خودرو: كامارو

 Camaro

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ ولت (V)

آمپرساعت: ۷۴ الی 88 آمپر (AH)

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد


 مهمترین برتری آلترناتور به دینام به خاطر وجود آفتامات ان است آفتامات با کنترل جریانی که به روتور می رودعملکرد کلی آلترناتور را کنترل می کند.

آلترناتور در دور های بالا تمایل دارد ولتاژ بیشتری تولید کند اما ولتاژ زیاد باعث می شود باطری با جریان بیشتری شارژ شود که برای سلامت باطری خوب نیست.

ولتاژ آفتامات برای جلوگیری از این عمل از آمپر جریان عبوری از روتور می کاهد و این باعث می شود قدرت حوزه ی مغناطیسی روتور کاهش بیابد ولتاژ این کاهش جای افزایش دور را بگیرد وولتاژ تولیدی آلترناتور را در 14/5 ثابت کند.


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

Tags: باتری پوما برای کامارو باتری سوزوکی برای کامارو تعویض باتری کامارو باتری آمپر مناسب کامارو بهترین باطری کامارو قیمت باطری کامارو خراب شدن باتری ماشین کامارو باتری استاندارد کامارو امداد باطری برای کامارو علت خراب بودن دینام کامارو باطری تاریخ جدید ماشین کامارو باتری دلکور برای کامارو علت استارت نزدن کامارو

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.