تماس با امداد باتری ماشین

باتری مناسب ماشین هیوندا اوانتهباتری مناسب ماشین هیوندا اکسنتباتری مناسب ماشین هیوندا ولاستر

نمایندگی رسمی فروش باتری ماشین هیوندا توسان New Face | هیوندا IX35

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت و تاریخ تولید باتری ها تماس حاصل فرمائید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

در  امداد باتری  تست دینام و برق دزدی ماشین بعد از تعویض باتری به صورت رایگان در محل انجام می پذیرد


tosan1

باتری فابریک اتمی، مناسب ماشین هیوندا توسان

ولتاژ: ۱۲ ولت     باتری فابریک: 68 آمپر

برند باطری فابریک: روکت محصول شرکت گلوبال

 68آمپر روکت فابریک ماشین هیوندا توسان میباشد و از برندهای شرکت گلوبال است توسط کارخانه هیوندا بصورت فابریکی گذاشته شده و برای تعویض باتری باید 70آمپر پایه بلند گذاشته شود.

باتری 70آمپر پایه بلند با باطری 68آمپر از نظر اندازه و طول عمر هیچ تفاوتی ندارند. امداد باتری به شما باتری 70آمپر از برندهای شرکت دلکور را پیشنهاد میدهد.

در توسان های مدل جدید و یا همان نیو فیس باتری 60 آمپر کوتاه قابل نصب می باشد.


 

تست برق دزدی ماشین هیوندا توسان

یکی از بهترین راه کارها بعد از تعویض باتری ماشین برای افزایش طول عمر باتری تست برق دزدی آن می باشد و اینکه آیا ماشین در حالت خاموش هم دارای مصرف برق می باشد یا خیر؟؟؟؟

روشن ماندن چراغ سقفی ماشین- باز ماندن یکی از درب های ماشین- باز ماندن درب صندوق عقب و موارد شبیه آن موجب استفاده از برق ذخیره شده باتری در خودرو در حالت خاموش ماشین می گردد که حتی ممکن است کمتر از 1 ساعت باعث دشارژ شدن باتری گردد.

معمولاً ماشین های هیوندا سانتافه و توسان، برق دزدی ندارند و حداقل طول عمر مفید باتری تا 3سال میباشد

تست دینام در ماشین  هیوندا توسان

 تست دینام در ماشین هیوندا سانتافه و هیوندا توسان به این صورت می باشد که وقتی باتری نو جایگزین باتری فرسوده نصب می گردد ماشین بدون هیچ تعللی روشن شده و استارت می خورد.

در صورت تست، دینام خودرو باید بین 13 تا 15 درجه شارژ را نشان دهد و در غیر این صورت با داشتن نوسان در نشان دادن عدد شارژ دینام دارای نوسان بوده و نیاز به نشان دادن دینام به تعمیرگاه مجاز می باشد.

ارسال و تعویض باتری اتمی ماشین هیوندا توسان

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی را بر روی خودروی شما (اگر نیاز به تعویض باشد) به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی ماشین شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

علت استارت نزدن ماشین هیوندا توسان

این موارد از عوامل شایع در استارت نخوردن ماشین می باشد:

1- در خودرو هیوندا سانتافه و توسان بیشتر مواقع در صورتی که برق پشت آمپر نمی آید یا ماشین به صورت خیلی ضعیف استارت می خورد زمان تعویض باتری فرا رسیده است

2- درصورتی که مدت زمان زیادی از نصب باتری روی خودروی شما می گذرد یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودرو شما گذشته است 95 درصد احتمال خرابی باتری ماشین ریو می باشد

3- خرابی اتومات استارت ماشین هیوندا سانتافه و توسان

4- پریدن یکی از فیوز داخلی خودرو هیوندا سانتافه و توسان

5- خرابی استارت خودرو هیوندا سانتافه و توسان

انواع باتری ایرانی و کره ای مناسب جهت نصب بر روی خودرو هیوندا توسان

باتری اصلی ماشین هیوندا توسان سال های قبل 12ولت و 68آمپر اصطلاحا پایه بلند می باشد. در ماشین هیوندا توسان 70 آمپر پایه کوتاه نیز براحتی قابل نصب می باشد.

در توسان های مدل جدید و یا همان نیو فیس باتری 60 آمپر کوتاه قابل نصب می باشد.

بهترین برند پیشنهادی به دارندگان خودرو هیوندا سانتافه و توسان محصولات شرکت دلکور کره جنوبی می باشد که دارای 20 برند مختلف بوده و همگی محصولات دارای طول عمر و متریال ساخت یکسان می باشد و تمامی این محصولات دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند....

در بین محصولات ایرانی نیز محصولات شرکت سپاهان و شرکت صبا باتری دارای قدمت و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر محصولات داخلی بوده و دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند.

باتری با تاریخ جدید و بروز جهت نصب بر روی خودرو هیوندا توسان

 امداد باتری ارائه دهنده بهترین و بروز ترین باتری ایرانی و اتمی به همراه تاریخ جدید صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود

توصیه امداد باتری برای شما عزیزان

در خودرو توسان مدل های قدیمی همانطور که ذکر گردید باتری فابریک 68 آمپر روکت (Rocket) و برای تعویض باتری مناسب 70 آمپر می باشد که از لحاظ ابعاد و اندازه کاملا داخل سینی باتری قرار گرفته و استاندارد خود را دارد.

در توسان های مدل جدید و یا همان نیو فیس باتری 60 آمپر کوتاه قابل نصب می باشد.

باتری های با آمپر بالاتر دارای قالب و اندازه بزرگتر و و یا طول بیشتر می باشد که هم به سختی داخل قاب قرار می گیرد (به گونه ای که به بقیه سیستم داخل موتور ماشین فشار وارد می کند) و هم داخل قاب سینی قرار نخواهد گرفت.

پس بهترین کار این است که استاندارد خودرو را در هنگام تعویض باتری رعایت فرمائید.


از ما بپرسید...

1-چه باطری مناسب خودروهای توسان و سانتافه است؟

2- پیشنهاده امداد باطری چیست؟


فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.