تماس با امداد باتری ماشین

فروش باطری ماشین پراید

بهترین باتری ماشین پراید 132 - پراید 131 - پراید 111 - پراید صبا - وانت پراید  

برای خرید، ارسال و نصب رایگان باتری ماشین خود با امداد باتری تماس حاصل فرمائید 

170  390  22


پراید 111 پراید 131

پراید 111      |      پراید 131

پراید 132 - پراید وانت

پراید 132      |      پراید وانت

یکی از علل کاهش طول عمر باتری ماشین خوب کار نکردن دینام و یا برق دزدی ماشین شماست.

مشخصات باتری فابریک

ولتاژ: ۱۲ ولت (V)       آمپرساعت: ۵۰ آمپر

نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد


تست برق دزدی انواع ماشین پراید

یکی از بهترین راه کارها بعد از تعویض باتری ماشین برای افزایش طول عمر باتری تست برق دزدی آن می باشد و اینکه آیا ماشین در حالت خاموش هم دارای مصرف برق می باشد یا خیر؟؟؟؟

روشن ماندن چراغ سقفی ماشین- باز ماندن یکی از درب های ماشین- باز ماندن درب صندوق عقب و موارد شبیه آن موجب استفاده از برق ذخیره شده باتری در خودرو در حالت خاموش ماشین می گردد که حتی ممکن است کمتر از 1 ساعت باعث دشارژ شدن باتری گردد.

تست دینام درانواع ماشین پراید

تست دینام در انواع ماشین پراید به این صورت می باشد که وقتی باتری نو جایگزین باتری فرسوده نصب می گردد ماشین بدون هیچ تعللی روشن شده و استارت می خورد.

در صورت تست، دینام خودرو باید بین 13 تا 15 درجه شارژ را نشان دهد و در غیر این صورت یا داشتن نوسان در نشان دادن عدد شارژ دینام دارای نوسان بوده و نیاز به نشان دادن دینام به تعمیرگاه مجاز می باشد.

ارسال و تعویض باتری اتمی انواع ماشین پراید

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی بر روی ماشین پراید شما را (اگر نیاز به تعویض باشد) به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی ماشین شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

علت استارت نزدن انواع ماشین پراید

این موارد از عوامل شایع در استارت نخوردن ماشین پراید می باشد:

1- در انواع ماشین پراید بیشتر مواقع در صورتی که برق پشت آمپر نمی آید یا ماشین به صورت خیلی ضعیف استارت می خورد زمان تعویض باتری فرا رسیده است

2-درصورتی که مدت زمان زیادی از نصب باتری روی خودروی شما می گذرد یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودرو شما گذشته است 95 درصد احتمال خرابی باتری انواع ماشین پراید می باشد

3- خرابی اتومات استارت انواع ماشین پراید

4- پریدن یکی از فیوز داخلی انواع ماشین پراید

5- خرابی استارت انواع ماشین پراید

انواع باتری ایرانی و کره ای مناسب جهت نصب بر روی انواع ماشین پراید

باتری اصلی انواع ماشین پراید 12 ولت و 50 آمپر می باشد. که معمولا در انواع ماشین پراید 55 آمپر و یا 60 آمپر براحتی بر روی سینی آن قابل نصب می باشد چرا که از لحاظ قالب و اندازه کاملا در یک اندازه استاندارد قرار دارند

بهترین برند پیشنهادی به دارندگان انواع ماشین پراید محصولات شرکت دلکور کره جنوبی می باشد که دارای 20 برند مختلف بوده و همگی محصولات دارای طول عمر و متریال ساخت یکسان می باشد و تمامی این محصولات دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند....

در بین محصولات ایرانی نیز محصولات شرکت سپاهان و شرکت صبا باتری دارای قدمت و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر محصولات داخلی بوده و دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند.

باتری با تاریخ جدید و بروز جهت نصب بر روی انواع ماشین پراید

 امداد باتری ارائه دهنده بهترین و بروز ترین باتری ایرانی و اتمی به همراه تاریخ جدید صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود

تجربیات امداد باتری برای شما عزیزان

در انواع ماشین پراید همانطور که ذکر گردید باتری مناسب 55 آمپر و یا 60 آمپر می باشد که از لحاظ ابعاد و اندازه کاملا داخل سینی باتری قرار گرفته و استاندارد خود را دارد.

باتری های با آمپر بالاتر دارای قالب و اندازه بزرگتر و و یا طول بیشتر می باشد که هم به سختی داخل قاب قرار می گیرد (به گونه ای که به بقیه سیستم داخل موتور ماشین فشار وارد می کند) و هم داخل قاب سینی قرار نخواهد گرفت. پس بهترین کار این است که استاندارد خودرو را در هنگام تعویض باتری رعایت فرمائید.

البته بعضی افراد به علت استفاده مصرف برق بالا از باتری مانند استفاده از آمپیلی فایر و باندهای قوی بر روی ماشین خود نیاز به آمپر بالا باتری جهت نصب بر روی خودرو پراید دارند که این مورد جزو موارد استثناء بوده و می توان بر روی خودرو آن را نصب نمود. 

توصیه امداد باطری برای افزایش طول عمر باتری اتمی انواع ماشین پراید

برای افزایش طول عمر باتری اتمی پراید بهتر است سینی (قالب پلاستیکی که نگهدارنده باتری میباشد) را با باتری ماشین همزمان تعویض نمایید.


تست برق دزدی و دینام ماشین شما به صورت رایگان در محل 

170 390 22

بازدید 7914 بار آخرین ویرایش در شنبه, 11 آذر 1396 ساعت 08:37
محتوای بیشتر در این بخش: « فروش باطری ماشین تیبا

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.