تماس با امداد باتری ماشین

به صورت شبانه روزی / حتی در روزهای تعطیل

 170 390 22 - 021

باتری مجیک پاور از محصولات شركت دلکور می باشد


تولید کننده برندهای :
دلكور- پوما - پلاتینیوم - ام اف پاور - مجیك پاور- هگزا - دلپیون - های كا – سین – شارك - اورون - بلاجیو - دوو گلد - رویال - ریسر-سینگا -دوان و ...

بطور مثال 1HR25
حرف اول از چپ:  نشانگر سال تولید باتری می باشد (مثلا: 2>2011    1>2011)
حرف دوم از چپ:  نشانگر  ماه تولید باتری به ترتیب حروف الفبا انگلیسی می باشد (مثلا: برج 2>B   برج 8>H)
حرف سوم از چپ:  نشانگر علامت اختصاری شرکت دلکور می باشد (R: کمپانی دلکور)
حرف چهارم و پنجم از چپ:  نشانگر روز تولید باتری می باشد (1HR25= 25/08/2011)

برای خرید، ارسال و نصب رایگان محصولات شرکت دلکور کافیست با امداد باتری تماس حاصل فرمائید.

 170 390 22 - 021

امداد باتری به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان می باشند

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.