تماس با امداد باتری ماشین

فروش باطری ماشین تیبا

فروش باتری فابریک ماشین تیبا

فروش انواع باتری ایرانی و کره ای به همراه ارسال و نصب و تعویض رایگان در امداد باتری

 جهت آگاهی از قیمت، تاریخ تولید باتری اتمی تیبا تماس حاصل فرمائید

881  44  89  -  0912 

170  390  22     


باطری ماشین تیبا

ماشین تیبا

باتری ماشین تیبا 2

 ماشین تیبا 2

مشخصات باتری مناسب ماشین تیبا

ولتاژ: ۱۲ ولت (V) 

آمپرساعت: 55آمپر و 60 آمپر و 62 آمپر

نوع باتری: هر دو نوع اسیدی و سیلد (اتمی)


تست برق دزدی ماشین تیبا

یکی از بهترین راه کارها بعد از تعویض باتری ماشین برای افزایش طول عمر باتری تست برق دزدی آن می باشد و اینکه آیا ماشین در حالت خاموش هم دارای مصرف برق می باشد یا خیر؟؟؟؟

روشن ماندن چراغ سقفی ماشین- باز ماندن یکی از درب های ماشین- باز ماندن درب صندوق عقب و موارد شبیه آن موجب استفاده از برق ذخیره شده باتری در خودرو می گردد که حتی ممکن است کمتر از 3 الی 4 ساعت باعث دشارژ شدن باتری گردد.

تست دینام و باتری در ماشین تیبا

تست باتری در ماشین تیبا به این صورت می باشد که وقتی باتری نو جایگزین باتری فرسوده نصب می گردد ماشین بدون هیچ تعللی روشن شده و استارت می خورد.

علاوه بر این امکان تست باتری با دستگاه تستر باتری ماشین نیز امکان پذیر می باشد.

در صورت تست دینام، دینام خودرو باید بین 13 تا 15 درجه را نشان دهد و در غیر این صورت یا داشتن نوسان، شارژدینام دارای نوسان بوده و نیاز به تعمیر دارد.

ارسال و تعویض باتری اتمی ماشین تیبا

شرکت امداد باتری خدمات ارسال و نصب باتری اتمی را بر روی خودروی شما (اگر نیاز به تعویض باشد) به صورت کاملا رایگان انجام داده و تست دینام و برق دزدی ماشین شما را بعد از نصب به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

881 44 89 - 0912

170 390 22

امداد باتری به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهد بود

علت استارت نزدن ماشین تیبا

این موارد از عوامل شایع در استارت نخوردن ماشین تیبا می باشد:

1- در خودرو تیبا بیشتر مواقع در صورتی که برق پشت آمپر نمی آید یا ماشین به صورت خیلی ضعیف استارت می خورد زمان تعویض باتری فرا رسیده است

2-درصورتی که مدت زمان زیادی از نصب باتری روی خودروی شما می گذرد یا تاریخ تولید باتری نصب شده روی خودروشما گذشته است 95 درصد احتمال خرابی باتری ماشین تیبا می باشد

3- خرابی اتومات استارت ماشین تیبا

4- پریدن یکی از فیوز داخلی خودرو تیبا

5- خرابی استارت خودرو تیبا

انواع باتری ایرانی و کره ای مناسب جهت نصب بر روی خودرو تیبا

باتری فابریک ماشین تیبا که توسط شرکت سازنده طراحی و نصب گردیده است باتری 12 ولت و 50 آمپر پایه کوتاه بوده، معمولا در ماشین تیبا 55 و 60 و 62 آمپر پایه کوتاه نیز براحتی قابل نصب می باشد

بهترین برند پیشنهادی به دارندگان خودرو تیبا محصولات شرکت دلکور کره جنوبی می باشد که دارای حدودأ 20 برند مختلف بوده که همگی این برندها دارای طول عمر و متریال ساخت یکسان می باشد و تمامی این محصولات دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند....

در بین محصولات ایرانی نیز محصولات شرکت سپاهان و شرکت صبا باتری دارای قدمت و کیفیت بالاتر نسبت به دیگر محصولات داخلی بوده و دارای گارانتی معتبر و شرکتی می باشند.

باتری با تاریخ جدید و بروز جهت نصب بر روی خودرو تیبا

 امداد باتری ارائه دهنده بهترین باتری ایرانی و اتمی به همراه تاریخ جدید جهت نصب بر روی خودروی تیبا صورت شبانه روزی در خدمت شما همشهریان عزیز خواهد بود


تجربیات امداد باتری برای خودروی تیبا 

همانطور که ذکر گردید باتری مناسب خودرو تیبا 55 آمپر و یا 60 آمپر می باشد که از لحاظ ابعاد و اندازه کاملا مناسب ماشینتیبا بوده و داخل سینی باتری قرار گرفته و دارای اندازه استاندارد می باشد.

باتری های با آمپر بالاتر دارای قالب و اندازه بزرگتر و و یا طول بیشتر می باشد که هم به سختی داخل قاب قرار می گیرد (به گونه ای که به بقیه قطعات داخل موتور ماشین فشار وارد می کند) و هم داخل قاب سینی قرار نخواهد گرفت. پس بهترین کار این است که ابعاد استاندارد باتری خودرو را در هنگام تعویض باتری رعایت فرمائید.

آمپر بیشتر از 62، موجب آسیب رساندن به دینام و سیستم برق رسانی ماشین تیبا میگردد.کارشناسان فنی امداد باتری در سراسر نقاط تهران آماده خدمات رسانی و تعویض باتری خودروی تیبای شما بصورت رایگان در محل می باشند.


تست برق دزدی و دینام خودرو شما به صورت کاملاَ رایگان پس از تعویض باتری توسط کارشناسان فنی امداد باطری انجام می گردد.

 فروشگاه اینترنتی امداد باتری شما را در انتخاب بهترین ها یاری می کند

881  44  89  -  0912 

170  390  22

بازدید 3730 بار آخرین ویرایش در جمعه, 25 فروردين 1396 ساعت 19:24
محتوای بیشتر در این بخش: فروش باطری ماشین پراید »

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.