تماس با امداد باتری ماشین

 

جهت خرید و سفارش باتری مورد نظر خود با امداد باتری تماس حاصل فرمائید.

همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما عزیزان خواند بود

شما می توانید از بین شرکتهای موجود باطری مورد نظر خود را انتخاب نمائید و در صورت هرگونه سوال

آن را با کارشناسان فنی ما در میان بگذارید

 

برای اطلاع از آمپر باتری مناسب خودروی خود روی لوگوی شرکت سازندهکلیک نمائید.

شماره تماس جهت مشاوره و انتخاب بهترین باطری مناسب و خرید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

(حتی روزهای تعطيل)

شركت دلكور شركت هيونداي شركت اطلس شركت گلوبال شركت دونگا
 delkor delkor emdadbatri.ir  hyndai saw emdadbatri.ir  atlasbx atlasBX emdadbatri.ir  global global emdadbatri.ir  dongah dongah emdadbatri.ir

شرکت دلکور تولید کننده گرید A کشور کره جنوبی و از معتبرترین تولید کننده های باتری در بازار باتری می باشد.

شرکت اطلس بعد از شرکت دلکور از بهترین تولید کننده های کره جنوبی بوده و برندهای خوبی مانند تایگر و جگوار و کوبا از محصولات این شرکت می باشد.

شرکت هیوندا از دیگر تولید کنندگان قدر در کشور کره جنوبی بوده و بیشتر محصولات خود را در سطح خاورمیانه به فروش می رساند.

شرکت گلوبال تولید کننده گرید پایین کره جنوبی و صادر کننده باتری های ارزان قیمت به بازار باتری می باشد. البته باتری های یو پی اس تولید این شرکت با برندSBK و نیز ROCET از محصولات خوب این شرکت هستند (اما تنها در بحث یو پی اس)

شرکت دونگا از تولید کنندگان کمکی به شرکت گلوبال در صنعت تولید باتری می باشد.

شارژ باتری ماشین توسط دینام

استارت نزدن ماشین به علت خراب بودن باتری ماشین و دینام ماشین و یا استارت می تواند باشد

 جهت اطمینان از سالم بودن دینام و باتری اتمی ماشین و برق خودرو هر سه ماه یک بار دینام خودرو را تست نمائید

تا از شارژ کامل باتری توسط دینام و عدم نوسان آن اطمینان حاصل فرمائید.

بهترین راه تشخیص خراب بودن باتری ماشین و زمان تعویض باتری

1-به زمان خرید باتری قبلی خودروی خود دقت کنید،معمولا باتری های ماشین بیشتر از 2 ال 3 سال کار نمی کنند.باتری ها دارای تاریخ تولید می باشند که در صورتی که باتری نصب شده بر روی خودروی شما به صورت فابریک نمی باشد (قبلا تعویض گردیده است) اقدام به خواندن تاریخ درج شده بر روی آن نمائید یا با مراجعه به سایت  www.emdadbattri.ir  اقدام به کسب اطلاعات در خصوص آن نمائید.
2- امداد باتری تست باتری خودرویتان را در محل برای شما انجام می دهد.در صورتی که نیاز به تعویض باتری باشد،باتری جایگزین برای شما ارسال خواهد شد.

نکته:

۱- باتری هر خودرو دارای استاندارد و آمپر متناسب با نوع مصرف خودرو می باشد (آمپر بالاتر از استاندارد مشخص ماشین در صورت عدم وجود مصرف کننده در ماشین به دینام خودرو آسیب رسانده و از عمر آن کم می کند)

نحوه تشخیص خراب بودن باتری ماشین از روی رنگ چشمی نشانگر آن

الف - در صورتی که چشمی باتری به رنگ سبز است و از زمان طول عمر طبیعی آن گذشته (بطور متوسط بین 2 الی 2.5 سال) و ماشین استارت نمی خورد خوشبختانه دینام خودروی شما سالم بوده و باتری را شارژ می کند اما به علت کهولت باتری توانایی دریافت شارژ توسط دینام در آن پایین آمده و نیاز به تعویض باتری ماشین شما می باشد.

ب - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سیاه است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ سفید می باشد) نشان دهنده دشارژ شدن باتری بوده و در صورتی که از طول عمر آن بیش از یک سال گذشته باشد باید اقدام به تعویض باطری ماشین نمود . در صورتی که کمتر از یکسال از تعویض باتری گذشته باشد باتری قابل شارژ مجدد بوده و تا مدتی کمتر از حد انتظار اول قابل استفاده می باشد.

ج - در صورتی که چشمی نشانگر به رنگ سفید است (البته در صورتی که باتری محصول شرکت هیوندا کره باشد به رنگ قرمز می باشد) نشان دهنده احتمالا خراب بودن دینام و پایین آمدن سطح الکترولیت باتری و تعویض باتری می باشد.