تماس با امداد باتری ماشین

شما می توانید تنها با یک تماس باطری مورد نظر خود را در کمتر از یک ساعت در محل تحویل بگیرید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

هدیه ما به شما عزیزان تست رایگان دینام و برق دزدی ماشین شما توسط کارشناسان فنی در محل می باشد

سپاهان باتری تولید کننده انواع باتری درجه 1 ایرانی

مجتمع صنعتي سپاهان باطري(سهامي خاص)در اسفند ماه سال 1378 فعاليت خود را در زمینه تامين و ايجاد كارخانه هاي تهيه و توليد انواع صفحات ،تجهيزات،لوازم،قالب بدنه و اتصالات انواع باطري،مواد شيميائي مجاز،پاك كننده و شوينده و انواع آب مقطر و اسيد باطري و انجام كليه امور بازرگاني و توليدي كه در ارتباط با موضوع شركت مي باشدآغاز نمود .

فعالیت شرکت عملا" پس از انجام مطالعات اولیه وبا احداث فاز اول کارخانه در سال 1380 آغازگردید . این فاز شامل احداث و راه اندازی واحدهای تولید انواع صفحات باطری باتکنولوژی ریخته گری و شارژ انواع باطری بوده و درپایان سال 1382 مورد بهره برداری قرارگرفت .
فاز دوم کارخانه شامل احداث و راه اندازی تولید صفحات کلسیمی با استفاده از فن آوری روز اروپا
به روش Expanded Metal , در سال 1382 احداث و در ابتدای سال 1383 مورد بهره برداری واقع گردید .
فاز 3 شامل طرح توسعه در زمینه مونتاژ انواع باطری از جمله انواع باطری های سیلد که
برای اولین بار در ایران تولید گردید در سال 1383 آغاز و در پایان همین سال مورد بهره برداری قرار گرفت.
سر انجام در سال 1384 مجتمع صنعتی سپاهان باطری با حضور وزیر محترم صنایع و معادن وقت جناب آقای مهندس جهانگیری و سایر مقامات کشوری و استانی افتتاح گردید.
شرکت سپاهان باطری تولیدات خود را
از 200000 باطری در سال 1383 آغاز نمود و در عرض سه سال تولیدات این شرکت به 2000000 با طری افزایش یافت . هم اکنون ظرفیت تولید شرکت 400000 باطری در سال میباشد .
محل اصلی کارخانه
در اصفهان شهرک صنعتی اشترجان واقع گردیده است و با بیش از 25 دفتر استانی فروش و1000نماینده خدمات پس از فروش و بیش از 4000 عامل توزیع در حال عرضه محصولات خود در سرار کشور است .
این شرکت به منظور دستیابی به اهداف کلان خود در زمینه پوشش کامل بازار داخلی و
دستیابی به بازارهای جهانی درحال گسترش بوده و طرح های توسعه فراوانی را در دستور کاردارد . سیر صعودی ظرفیت تولید و تحقق افزایش ظرفیت به تعداد 400000 باطری موید این حرکت روبه رشد میباشد .
درحال حاضر این شرکت با
برندهای اوربیتال ، پاورایکس ، سویو، برجیس ، اورانوس ، سیوولکس ، بارکاس و یاشا و با پوشش امپراژ 50 تا 210 تحت استاندرد های DIN و GIS محصولات خود را عرضه مینما ید . تنوع این محصولات و کیفیت بالای آن مزیت های رقابتی فراوانی را برای شرکت سپاهان باطری فراهم نموده است .این شرکت در طی سال های 1384 و 1385 موفق به اخذ گواهی نامه های بین المللی ISO 18000 و ISO 14000 و ISO TS و استاندارد ملی ایران گردیده است . شرکت سپاهان باطری در سال 1386 موفق به اخذ صنعت سبز از سازمان محیط زیست گردید و همجنین طی سال 1386 به عنوان بهترین تامین کننده باطری و دومین تامین کننده در بین تمام قطعه سازان گروه قطعه سازی سایپا برگزیده شد و با کمال افتخار در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه حمایت از مصرف کننده گردید. این شرکت نهایت تلاش خود را درجهت دستیابی به اهداف کلان خود و جلب رضایت مشتری مینماید .

شما می توانید تنها با یک تماس باطری مورد نظر خود را در کمتر از یک ساعت در محل تحویل بگیرید

شماره تماس امداد باطری به صورت شبانه روزی : 

170 390 22

هدیه ما به شما عزیزان تست رایگان دینام و برق دزدی ماشین شما توسط کارشناسان فنی در محل می باشد